Akce 2023: Slevy na veškerý sortiment, slevy od 30% !!! Nakupujte on-line

MENU

×

E-shop

Technologie

Unikátní systém

Celý koncept e-podlahovka.cz jsme vyvinuli na základě našeho unikátního know-how, které je postaveno na více než 20letých zkušenostech s podlahovým vytápěním. 

Naším cílem bylo vytvořit systém podlahového vytápění, který bude dostupný opravdu pro všechny. A to jak finančně, tak také jednoduchostí samotné instalace. Zároveň jsme při výběru materiálů a jednotlivých součástek dbali o to, aby splňovaly nejpřísnější parametry kvality. 

Výsledkem je tzv. chytrá stavebnice, díky které si podlahové vytápění kvalitně a mnohem levněji sami sestavíte. Prostřednictvím naší online kalkulačky si snadno vypočítáte potřebné komponenty a vše na pár kliků rovnou objednáte. V klidu a z pohodlí domova. 

Našim zákazníkům nabízíme 3 varianty instalace podlahového topení — svépomocí s návodem, se zaškolením od profesionála nebo na klíč. Je jen na vás, jakou variantu zvolíte.


Kvalitní komponenty

Jednotlivé komponenty podlahového vytápění, které na našem e-shopu nabízíme, pochází z dílny společnosti Eurotherm S.p.A., což zaručuje jejich 100% kompatibilitu. Společnost Eurotherm je největší výrobce sálavého vytápění v Evropě a lídr italského trhu, který má více než 30letou historii. 

Samotná výroba materiálů podléhá přísným požadavkům na kvalitu a životnost. Záruka nabízených komponentů na výrobní vady je v rámci českého trhu stanovena na 30 let.


Trubka

Trubka Midix Plus pro podlahové vytápění je vyráběna v souladu s normou EN 1264-4. Jedná se o nejmodernější technologii PERT II, která zajišťuje perfektní flexibilitu při pokládce podlahového vytápění. Jedná se o pětivrstvou trubku s kyslíkovou bariérou uvnitř, která zajistí dokonalou ochranu proti pronikání kyslíku do otopné vody. Trubka Midix Plus je dodána ve třech průměrech — 16x2/17x2/18x2 mm a v návinech — 160/200/500/560 m. Speciální pomůckou při montáži trubky jsou údaje o zbývajících metrech trubky v roli, které jsou uvedeny na každém běžném metru.


Jak při objednávce vybrat správný průměr systémové desky? 

Zákazníkům nejčastěji doporučujeme průměr desky 16x2 mm, který je nejpoužívanějším rozměrem trubky pro podlahové vytápění v ČR. V případě potřeby většího objemu vody v topném systému můžete zvolit také alternativu v podobě trubky s průměrem 17x2 mm či 18x2 mm.


Systémová deska

Systémové desky Euroflex TF pro podlahové vytápění jsou vyráběny v souladu s normou EN 1264-4. K dispozici jsou celkem 4 varianty, respektive 3 různé výšky včetně desky s kročejovým útlumem pro snížení přenosu hluku. Desky mají speciálně konstruovaný tvar špuntu, který zajistí dokonalé podtečení trubky potěrem, a tím dosažení maximálního přenosu tepla. Krycí PE folie o tloušťce 0,6 mm zase zajistí perfektní pochůznost desky během instalace. Nedochází tedy k deformaci špuntů a zvýšenému riziku při zalévání potěrem. Přesahy krycí folie na dvou stranách vytvoří dokonalou vanu při aplikaci samonivelačních potěrů. Systémové desky se vyznačují vysokým parametrem tepelného odporu, čímž se ještě zvyšuje už tak vysoká účinnost teplovodního podlahového systému. Desky jsou nabízeny v celkových výškách 32/42/52 mm.


Jak při objednávce vybrat správný typ systémové desky? 

Pro správný výběr desky je potřeba znát její výšku z projektu. Více vám napoví obrázek.


Snadná instalace

Díky našemu podrobnému manuálu, který poskytujeme našim zákazníkům, zvládne instalaci podlahového vytápění každý šikovný stavitel. Manuál je navržen tak, aby byl dokonalým rádcem pro všechny, kteří se pouští do instalace svépomocí. Vložili jsme do něj naše praktické znalosti a zkušenosti, které jsme získali díky letům praxe při instalacích podlahových topení v rodinných domech i komerčních prostorech.

V manuálu najdete přehledně zpracované všechny důležité kroky — od přípravy před pokládkou, přes podrobný postup instalace všech komponentů, až po kontrolu správnosti provedených kroků. Navíc je náš manuál velmi jednoduchý, přehledný a doplněný o důležitá schémata a grafické zpracování jednotlivých kroků instalace.

Pokud byste přece jenom potřebovali pomoct, náš odborník je vám na telefonu k dispozici 7 dní v týdnu. Ochotně vám pomůže vyřešit každý problém, nebo podrobně vysvětlí jakoukoliv část postupu, se kterou si nevíte rady.

Instalace podlahového topení zkrátka nikdy nebyla jednodušší a dostupnější.