Akce 2024: Slevy na veškerý sortiment, slevy až 40% !!! Nakupujte on-line

MENU

×

E-shop

O nás

Jsme stavitelé a projektanti s 20lety zkušeností v oblasti prodeje a instalace podlahového topení a dalších zdrojů tepla. Naše know-how jsme se rozhodli poskytnout všem, kteří si chtějí udělat podlahové topení sami, a tím ušetřit desítky tisíc korun za jeho instalaci.

Jako jediná firma v ČR nabízíme podlahové vytápění svépomocí s manuálem, případně se zaškolením zákazníka přímo u něj na stavbě. Díky tomu je zákazník schopen si podlahové topení nainstalovat sám a ušetřit až 45 % nákladů.


Proč podlahové topení právě od nás?


Snažíme se o to, aby podlahové vytápění bylo dostupné opravdu pro všechny. Jsme sami stavitelé, proto rozumíme potřebě ušetřit peníze a zároveň touze po komfortu, který kvalitní podlahové topení nabízí. 

Z těchto důvodů jsme vyvinuli náš chytrý systém, díky němuž si zákazník sám vybere nejvhodnější variantu řešení realizace, spočítá náklady, objedná potřebné množství materiálu a případně i zhotoví kompletní instalaci podlahového topení.  

Ke všem zákazníkům přistupujeme individuálně a konečnou nabídku vždy přizpůsobujeme jejich preferencím. Snažíme se maximálně šetřit náklady a zároveň poskytovat podlahové vytápění v nejvyšší možné kvalitě od ověřeného dodavatele.


Zkušení odborníci

20 let praxe v instalacích podlahového topení

Unikátní systém instalace svépomocí

Výrazná úspora financí


Naši specialisté


Jiří Ambrož

Specialista pro přípravu realizace podlahového vytápění s 15letou praxí. Jiří je odborníkem v oblasti tvorby projektů pro podlahové topení. Se zákazníky konzultuje postupy realizací a školí je přímo na stavbě.

Jaroslav Kukla

Obchodní specialista s 20letou praxí v oblasti podlahového vytápění a tepelných čerpadel. Jaroslav se zabývá tvorbou projektů a konzultuje postupy realizací s našimi obchodními partnery.

Jakub Dvořák

Příprava a realizace zakázek. Jakub se stará především o vytváření těch nejlepších nabídek a následně jejich zrealizování.